Wydawnictwa

INFOS 4. JĘZYK NIEMIECKI. SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA. ZESZYT ĆWICZEŃ

ISBN: 9788378823599
Wydawnictwo: Pearson
40,90 zł
35,99

Zeszyt ćwiczeń do wersji wieloletniej Infos 4 stanowi integralną część kursu. Każdej stronie z podręcznika odpowiada strona zadań w ćwiczeniach. W publikacji uczeń znajdzie - oprócz materiału utrwalającego i zadań gramatycznych - zestawienie aktywnego słownictwa Wortschatzkiste (wraz z tłumaczeniem), zestawienie zagadnień gramatycznych w formie tabel (Grammatik kompakt) oraz dodatkowe zadania dla aktywnych uczniów lubiących wspomagać się w nauce technologiami informatycznymi (Projektaufaufgabe). Ćwiczenia przeznaczone są do nauki wraz: Infos 4 Podręcznik Wieloletni.

Infos

Wieloletni kurs języka niemieckiego, który składa się z 4 tomów rocznych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

Uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracowali z kursem Infos w ciągu ostatnich 3 lat. Wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego. Zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych oraz daje doskonałą możliwość rozwijania podsystemów języka, np. gramatyki, słownictwa, fonetyki. Przekazuje uczniom podstawowe informacje z zakresu kultury krajów niemieckiego obszaru językowego i zachęca do poszerzania wiedzy.