Wydawnictwa

Going for Gold GL Upper-Inter (PL Inter) SB

Wydawnictwo: Pearson
88,48 zł
77,86

 

Seria Gold od pierwszego wydania cieszy się wielkim zaufaniem nauczycieli przygotowujących do egzaminów Cambridge ESOL i jest uważana za niezwykle skuteczną. Systematycznie przygotowuje do egzaminów PET, TELC - Certificate in English adVantage, FCE, CAE i CPE poprzez ukierunkowanie studentów na określone zagadnienia gramatyczne i leksykalne, wskazanie metod pracy i praktyczne ćwiczenia utrwalające wiedzę oraz znajomość technik egzaminacyjnych. Nowe edycje FCE Gold + i CAE Gold + zostały w pełni dostosowane do nowego formatu egzaminów, obowiązującego od grudnia 2008.

Nacisk nie tylko na testowanie, ale przede wszystkim na naukę języka
- Współczesna, ciekawa tematyka i ćwiczenia wzbogacające słownictwo.
- Gruntowne rozwijanie wszystkich sprawności językowych z naciskiem na sprawność pisania.
- Pełne przykładowe testy umożliwiające rozwiązywanie zadań w wyznaczonym na egzaminie czasie.
- Wiele ćwiczeń pozwalających opanować trudne zagadnienia leksykalne.
- Materiały do kopiowania w książce nauczyciela, takie jak testy i ćwiczenia komunikacyjne.

Pomoc w samodzielnym przygotowaniu się do egzaminów
- Podręcznikom Going for Gold towarzyszą Language Maximisers, a dla grup maturalnych dostępne są Matura Maximisers. Zeszyty ćwiczeń na wyższych poziomach serii, tzw. Exam Maximisers, stanowią pomoc w samodzielnym przygotowaniu się do egzaminów PET, FCE, CAE i CPE. Dzięki praktycznym wskazówkom, omówieniu strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych oraz ćwiczeniom kształtującym pewność siebie, Maximisers gwarantują znakomite przygotowanie do egzaminów.
- Towarzyszące zeszytom płyty CD z nagraniami audio są pomocne w opanowaniu sprawności rozumienia ze słuchu.
- Dodatkowe ćwiczenia interaktywne na CD-ROM-ie dołączonym do nowych edycji podręczników wzbogacają i utrwalają słownicwto oraz struktury gramatyczne, a zadania egzaminacyjne pomagają w skutecznym przygotowywaniu do egzaminu także poza klasą.
- Testy online iTests pozwalają osobom planującym zdawanie egzaninu: skutecznie zapoznać się z jego strukturą, rozwiązywać zadania egzaminacyjne, otrzymywać natychmiastową informację o wynikach, śledzić swoje postępy i stopień przygotowania do egzaminu, zidentyfikować umiejętności wymagające szczególnej uwagi.